İndirimli Elektrik

Hemen Başvur!

Müşteri Portalı

Borç
Sorgusu

Sen de
Gülümset

MİSYON

Ürettiği yenilikçi ve ekonomik çözümleri, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla ülke çapında tüm müşterilerine taşımak, sürekli gelişimi hedefleyerek müşterilerine, çalışanlarına ve topluma sürdürülebilir değer yaratmaktır.


VİZYON

Güçlü ve güvenilir marka imajı ile sektörüne öncülük eden, tüm paydaşlarına katma değer yaratan, enerjinin lider perakende satış şirketi olmaktır.


FELSEFEMİZ

SÜRDÜRÜLEBİLİR HİZMET KALİTESİ

TREPAŞ, sunduğu her türlü hizmette en yüksek kaliteye ulaşmak ve bu anlayışla sektöre örnek olmak için çalışmaya devam ediyor. 20 yıldır olduğu gibi bugün de edindiği tüm deneyimi, uzman kadrosu ile değerli müşterilerine sunan TREPAŞ, hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamakta kararlı.

FİYAT AVANTAJI

Müşterilerine indirimden öte en avantajlı hizmet paketini sunmayı taahhüt eden TREPAŞ, kısa vadeli ilişkiler yerine, uzun vadeli, sürdürülebilir ve avantajlı fiyat politikası ile elektrik perakendeciliğinin en güvenilir adresi olmaya devam edecektir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

TREPAŞ, temel değerlerimizden biri olan koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinin sürdürülebilir kılınabilmesi için müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek; sıra dışı bir iş modeliyle yepyeni değerler sunmak için sürekli kendisini yenilemeye devam ediyor.

GELİŞİM

Yaşayan, değişen ve esnek bir gelişim modeli uygulayan TREPAŞ, değişen koşullara bağımlı kalmayan ve yeni koşullara uygun çözümler üretebilen bir firma olmayı 20 yıldır olduğu gibi bugün de başarmaya devam ediyor.

PAYDAŞ İLİŞKİLERİ

Paydaşları ile uzun soluklu ilişkiler yürütmenin yarattığı sinerji ile 20 yıldır istikrarlı büyümesini sürdürebilen TREPAŞ, sürdürülebilir ilişkiler için dün olduğu gibi bugün de tedarikçi ve müşterilerinin karşısına yatırımdan bayileşmeye kadar atılması gereken tüm adımları atmaya hazır bir şekilde çıkıyor.