HABERLER / DUYURULAR

Genel Duyurular İhale Duyuruları
 • Basın Toplantısı

  Basın Toplantısı ...

  DETAYLI BİLGİ
  24.11.2016
 • Sürekli yaz saati uygulaması hakkında

  Sürekli yaz saati uygulaması hakkında ...

  DETAYLI BİLGİ
  15.11.2016
  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan: 

  KURUL KARARI 

  Karar No : 6561 

  Karar Tarihi : 27/10/2016 

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurulunun 27/10/2016 tarihli toplantısında; 

  Tarifeler Dairesi Başkanlığının 17/10/2016 tarih ve 32841861-110.02.99-38976 sayılı Başkanlık Makamına müzekkeresi çerçevesinde; 30/12/2015 tarih ve 5999-3 sayılı Kurul Kararı ile kabul edilen ve 31/12/2015 tarihli ve 29579 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Dağıtım Lisansı Sahibi Tüzel Kişiler ve Görevli Tedarik Şirketlerinin Tarife Uygulamalarına İlişkin Usul ve Esaslar” ın 18 inci maddesinin ikinci fıkrasının; 

  “(2) Çok zamanlı tarifelerin uygulanması bakımından sayaç saati sürekli yaz saati uygulamasına göre güncellenmemiş sayaçlar üzerinden tüketimleri ölçülen tüketiciler için Ekim ayının son pazar günü ile Mart ayının son pazar günü arasında; 

  Gündüz dönemi : Saat 07-18 

  Puant dönemi : Saat 18-23 

  Gece dönemi : Saat 23-07 

  olarak, Mart ayının son pazar günü ile Ekim ayının son pazar günü arasında ise; 

  Gündüz dönemi : Saat 06-17 

  Puant dönemi : Saat 17-22 

  Gece dönemi : Saat 22-06 

  olarak uygulanır. Sayaç saati sürekli yaz saati uygulamasına göre güncellenmiş sayaçlar üzerinden tüketimleri ölçülen tüketiciler için yıl boyunca; 

  Gündüz dönemi : Saat 06-17 

  Puant dönemi : Saat 17-22 

  Gece dönemi : Saat 22-06 

  olarak uygulanır. Bununla birlikte, iletim ve dağıtım şebekelerinin verimli kullanılabilmesi amacıyla sayaç altyapısının uygun olduğu tüketiciler, tüketici grupları, tüketim seviyeleri ya da bağlantı tipleri için farklı çok zamanlı tarifeler Kurul onayı ile uygulanabilir. Farklı çok zamanlı tarifelerin uygulanması durumunda, tüketiciler içerisinde sayacı çok zamanlı ölçüme uygun olmayanlara tek zamanlı tarife uygulanır.” şeklinde değiştirilmesine, 

  Bu değişikliğin görevli tedarik şirketleri tarafından ilgili tüketicilere bildirilmesine, karar vermiştir. 

 • Geleneksel Basın Kahvaltısı

  Geleneksel Basın Kahvaltısı ...

  DETAYLI BİLGİ
  01.11.2016
 • TREPAŞ'tan Trakya'da bir ilk daha!

  TREPAŞ'tan Trakya'da bir ilk daha! ...

  DETAYLI BİLGİ
  23.08.2016
 • Teminat Mektubu

  Teminat Mektubu ...

  DETAYLI BİLGİ
  21.06.2016

  Trepaş teminat mektubunu görüntülemek ve indirmek için tıklayınız.

 • Bir Çift Mutluluk

  ...

  DETAYLI BİLGİ
  10.06.2016


 • Trepaş Faaliyetleri

  Trepaş Faaliyetleri ...

  DETAYLI BİLGİ
  26.05.2016

  12 Mayıs 2016 tarihinde TREPAŞ'ın mevzuat gereği yapılan işlemler hakkında bilgilendirme,

  kampanya duyuruları ve basın mensupları ile tanışma toplantısı, Edirne Margi Otel'de düzenlendi. Sıcak bir ortamda geçen toplantıda, basın mensuplarına müşteri memnuniyeti için yapılan çalışmalar, kampanyalar ve Trakya bölgesindeki tahsilat oranları ile ilgili bilgiler verildi. Basın mensupları da TREPAŞ yöneticilerine merak ettikleri soruları sordu.

  Yaklaşık bir buçuk saat süren toplantı, fotoğraf çektirilmesiyle sona erdi.

 • Dünya Çiftçiler Günü

  Dünya Çiftçiler Günü ...

  DETAYLI BİLGİ
  26.05.2016

  Trepaş ve Digiturk, Çorlu Ziraat Odası tarafından organize edilen 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü etkinliğinde Trakya Bölgesi’ndeki çiftçilere, avantajlı paketlere sahip kampanyalarını anlattı. 

  Etkinliğe Trakya Bölgesi çiftçileri, çeşitli sektörlerden öncü isimler ve Çorlu halkı yüksek katılım gösterdi. 

  TREPAŞ ve DIGITURK ortaklığında sunulan kampanyanın tanıtımı ziyaretçiler tarafından beğeni ve ilgi ile karşılandı.

  Tanıtım standını ziyaret eden katılımcılara, kampanyaya özel hazırlanmış şapkalar dağıtıldı, katılımcıların soruları cevaplandı. 

 • TREPAŞ İlk Ateş İşyeri Sigortası

  TREPAŞ’tan Trakya’da bir ilk daha! ...

  DETAYLI BİLGİ
  16.03.2016

  TREPAŞ’tan Trakya’da bir ilk daha!

  İş Yeriniz Trepaş’la Güvenli Ellerde!

  Serbest Tüketici kapsamında İkili Anlaşma yapan müşterilerimiz, TREPAŞ’ın sunduğu ücretsiz İlk Ateş İşyeri Sigortası hizmetinden yararlanmaya başlıyor.

  TREPAŞ müşterileri artık sadece indirimli elektrik alarak tasarruf etmiyor, ayrıca İlk Ateş İşyeri sigortasıyla 1 yıl boyunca işyerlerini de koruyor.  Geniş ve kapsamlı İlk Ateş İşyeri Sigorta hizmetini herhangi bir ücret ödemeden özel müşterilerimize hediye ediyoruz.  Yıllık 3.600 kWh ve üzerinde tüketimi olan ve 12 ay boyunca TREPAŞ’ta kalma sözü veren tüm müşterilerimiz, sunduğumuz kapsamlı İlk Ateş İşyeri Sigorta hizmetine hemen sahip olabilecekler.

  Serbest Tüketici kapsamında sözleşme imzalandıktan sonra 1 yıl boyunca işyeriniz ana branş olarak yangın ve hırsızlık ve diğer önemli risklerden 10 bin TL’lik teminat ile korunacak. İlk Ateş İşyeri Sigortası Kampanyası hakkında bilgi edinmek için 444 88 35 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da satis@trepas.com.tr e-posta adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Hasar durumunda ise, hasar ihbarı için 444 8 434 numaralı telefon hattını aramanız gerekmektedir. 

 • Trepaş'tan Check-Up Hediye!

  Trepaş'tan Check-Up Hediye! ...

  DETAYLI BİLGİ
  11.03.2016

  Sağlığınızı Önemsiyoruz!

  Trepaş ile Serbest Tüketici kapsamında İkili Anlaşma yapan müşterilerimiz, TREPAŞ’ın sunduğu ücretsiz Check-Up hizmetinden yararlanmaya başlıyor.

  Trepaş olarak Türkiye çapında yüzün üzerinde hastane ve merkez ile anlaşmalı olarak  müşterilerimize check-up desteği sunuyoruz. Piyasa değeri oldukça yüksek ve geniş kapsamlı Check-Up hizmetini herhangi bir ücret ödemeden özel müşterilerimize veriyoruz. Aylık 3.000 kWh ve üstü tüketimi olan ve 24 ay boyunca Trepaş’ta kalma sözü veren tüm müşterilerimiz, sunduğumuz kapsamlı Check-Up hizmetine hemen sahip olabilecekler.

  Serbest Tüketici kapsamında sözleşme imzalandıktan sonra anlaşmalı hastanelerden 1 yıl içerisinde Check-Up hizmetinizi hemen almaya başlayacaksınız. Anlaşmalı hastaneleri öğrenmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir, randevu almak için 0216 532 80 00'ı arayabilirsiniz.

  Kampanya Hizmet İçeriğini ve Kullanım Şartları:

  Trepaş’ın önemli hizmeti hakkındaki sorularınız için satis@trepas.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Trepaş

 • Müşterilerimize Önemle Duyurulur!

  Müşterilerimize Önemle Duyurulur! ...

  DETAYLI BİLGİ
  26.01.2016

  Basın açıklaması

  Bazı basın ve yayın organlarında elektrik faturalarındaki dağıtım bedeline yaklaşık % 250 oranında gizli zam yapıldığı yönünde gerçek dışı haberlere yer verilmiştir.

  Bu haberlerden etkilenen değerli müşterilerimiz de İşletmelerimize başvuruda bulunarak fatura bedelleri hakkında açıklama talep etmektedir. 

  Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, Elektriğe yönelik herhangi bir gizli zam söz konusu değildir.

  Düzenleyici Kurum EPDK tarafından yapılan zam, bir önceki tarife dönemine göreortalama %6,8 oranında olup, EPDK’nın internet sitesinde kamuoyu ile paylaşılmış ve Resmi Gazetede yayımlanmıştır. Tüm Türkiye’de diğer bir deyişle 81 ilde tarifeler aynıdır. (Ulusal tarife uygulaması söz konusudur).

  Dağıtım bedeli adı altında alınan herhangi bir “vergi” söz konusu değildir.Dağıtım bedeli, elektriğin taşınması anlamına gelen dağıtım hizmetinin karşılığında alınmaktadır.

  Önceki dönemlerde uygulanan tarifelerdeki dağıtım bedelleri ile yeni dönemdeki tarife bedelinin doğrudan karşılaştırılması yanlıştır. Çünkü daha önceki dönemde dağıtım bedeli, iletim bedeli ve sayaç okuma bedeli gibi ayrı ayrı belirlenen bedeller yeni dönemde dağıtım bedeli başlığı altında birleşmiştir. Ancak dağıtım bedeli enerji fiyatının sadece bir bileşenidir. Enerji bedellerindeki artışlar ile değerlendirildiğinde nihai fiyat artışı ortalama %6,8’dir.

  Müşterilerimizin gerçek ile uzaktan yakından ilgisi bulunmayan bu tip maksatlı haberlere itibar etmemesini bekliyoruz.

  Kamuoyuna önemle duyurulur…


 • Kısıt Uygulaması

  Kısıt Uygulaması ...

  DETAYLI BİLGİ
  01.01.2016

  Değerli müşterilerimiz;

  EPDK’nın 5999-3 sayılı Kurul Kararı ile onaylanan ve 31.12.2015 tarih ve 29579 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe giren  Tarife Uygulamalarına İlişkin Usul ve Esaslar gereğince, ‘’Fiyat ya da birim bedel değişikliklerinin olduğu fatura dönemlerinin söz konusu olması ve günlük tüketimlerin ölçülememesi halinde sayaçlarda okunan değerin okuma tarihindeki gün ortası değer olduğu ve fatura dönemi içerisindeki her bir gün için günlük tüketimlerin eş düzeyde olduğu varsayımları ile tüketicilere faturalandırma yapılır.’’

  Özetle kısıt uygulaması olarak adlandırılan bu uygulama ile tarafınıza düzenlenen elektrik faturasındaki tüketimleriniz ait olduğu aylarda geçerli olan tarife fiyatları ile çarpılarak hesaplanmaktadır. 

 • TÜM TEDARİKÇİLERİN DİKKATİNE

  TÜM TEDARİKÇİLERİN DİKKATİNE ...

  DETAYLI BİLGİ
  01.10.2015

  TÜM TEDARİKÇİLERİN DİKKATİNE!!!

         16 Eylül 2015 tarih ve 29477 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği'nde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ile yürürlüğe giren THY'nin 8. Maddesinin 2. Fıkrası gereğince Tedarik Şirketlerine, portföyüne dahil ettikleri Serbest Tüketiciler için düzenlenecek "EK-3 Perakende Satış Sözleşmesi Sona Erdirme Talep Formu"nun tedarikin başlayacağı tarihe kadar ilgili Görevli Tedarik Şirketi'ne teslim etme zorunluluğu getirilmiştir. 

       Görevli Tedarik Şirketimize teslim edilecek EK-3 Formları için e-posta adresimiz ve resmi yazışma adresimiz aşağıda belirtilmiştir.

  E-Posta Adresimiz: musteri_hizmetleri_md@trepas.com.tr 

  Resmi Yazışma Adresimiz: 100. Yıl Mah. Barbaros Caddesi, Dış Kapı No:24/2 (B Blok) Süleymanpaşa/Tekirdağ

 • Kapatılacak Müşteri Hizmetleri Merkezlerimiz

  Kapatılacak Müşteri Hizmetleri Merkezlerimiz ...

  DETAYLI BİLGİ
  31.07.2015

  1 Ağustos 2015 tarihi itibariyle Şirketimizin, Edirne iline bağlı Lalapaşa ve Süloğlu ilçelerindeki Müşteri Hizmetleri Merkezleri ile Kırklareli iline bağlı Pehlivanköy ilçesindeki Müşteri Hizmetleri Merkezi kapatılacak olup, bu kapatılacak MHM’lerimizdeki işlemler, ilgili İl Merkezlerindeki MHM’lerden yürütülecektir.

  Saygılarımızla.

   
 • TREPAŞ, KİOSK SİSTEMLERİNİ HİZMETE ALDI

  TREPAŞ, KİOSK SİSTEMLERİNİ HİZMETE ALDI ...

  DETAYLI BİLGİ
  08.06.2015

  Müşterilerine sınırsız hizmet anlayışıyla yaklaşan TREPAŞ, yeniliklerine bir yenisini daha ekledi.
  Konu ile ilgili olarak açıklama yapan, Müşteri Hizmetleri Müdürü Nihat ÜLKÜCÜ; 
  Müşterilerimizin, İşletmelerimizden  İnternet erişimi ile borç sorgusu yapabilmesine, indirimli elektrik talebinde bulunabilmesine,  Şikayet ve önerilerini iletebilmesine, bilgi güncelleme ve diğer işlemlerini yapabilmesine olanak sağlayan Kiosk Sistemlerinin, Tekirdağ’ın Süleymanpaşa, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde, Kırklareli’nin merkez ve Lüleburgaz ilçelerinde, Edirne’nin merkez ve Keşan ilçelerinde bulunan TREPAŞ işletmelerinde hizmete alındığını belirtti.


 • Trepaş Şikayet Yönetim Sistemi’ni Devreye Aldı

  Trepaş Şikayet Yönetim Sistemi’ni Devreye Aldı ...

  DETAYLI BİLGİ
  28.04.2015

  Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ), müşteri memnuniyeti çalışmaları kapsamında “Şikayet Yönetim Sistemi”ni devreye aldı.
  Çağdaş ve hizmet odaklı bir vizyon kapsamında, başta Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ olmak üzere tüm Türkiye’deki müşterilerine sınırsız hizmet anlayışıyla yaklaşan TREPAŞ, yeniliklerine bir yenisini daha ekledi.
  Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Perakende Direktörü İsmail Serdar DÖNMEZ, Müşteri Memnuniyetinin sağlanması için çalışmaların aralıksız devam ettiğini, bu kapsamda, bilgi@trepas.com.tr adresine gelen talep, şikayet ve önerilerin mevzuat çerçevesinde süresi içerisinde değerlendirilip, cevaplandırılması ve raporlanması amacıyla hazırlanan “Şikayet Yönetim Sistemi”nin devreye alındığını belirtti.

 • 31 Mart 2015 Türkiye Geneli Elektrik Kesintisi

  31 Mart 2015 Türkiye Geneli Elektrik Kesintisi ...

  DETAYLI BİLGİ
  31.03.2015
  31 Mart 2015 saat 10:36 itibariyle Türkiye genelinde elektrikler teknik sebepler yüzünden kesilmiştir. Kesinti ile ilgili Trakya Bölgesine hizmet veren TREDAŞ’ın bir alakası bulunmamaktadır. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve ilgili kamu kurumları kesintinin kaynağını bulmak ve teknik sorunu çözmek için çalışmaktadırlar. Kesintinin ne zaman sona ereceği ile ilgili bilgiler geldikçe, siz değerli müşterilerimizi haberdar edeceğiz. 
   
  Saygılarımızla.
 • Trepaş’tan Kamuoyuna Önemli Uyarı

  Son günlerde Trakya Elektrik Dağıtım AŞ (TREDAŞ) ve Trakya Elektrik Perakende Satış AŞ (TREPAŞ) ad ...

  DETAYLI BİLGİ
  26.03.2015

  Kamuoyunun Dikkatine;

  Son günlerde Trakya Elektrik Dağıtım AŞ (TREDAŞ) ve Trakya Elektrik Perakende Satış AŞ (TREPAŞ) adını kullanarak telefonla müşterilerimizi arayıp indirimli elektrik satışı adı altında müşterilerimizin şahsi bilgilerini talep eden kişilerin olduğu tespit edilmiştir. Arayan kişiler, müşterilerin kimlik fotokopileri, imza sirküleri, tapu kayıtları, sanayi sicil belgeleri vb gibi evrakı müşterilerimizden kargo ile kendilerine göndermelerini veya kapıya gelecek kişiye teslim etmelerini söyleyerek, indirimli elektrik satış sözleşmesi adı altında belge imzalatmaktadır.

  Trakya Elektrik Perakende Satış AŞ (TREPAŞ) çağrı merkezi aracılığıyla müşterilerimizi aramakta, indirimli elektrik hakkında bilgi vermekte ancak asla kargo ile müşteriden şahsi bilgi içeren belge talep etmemektedir. TREPAŞ satış uzmanları müşterilerimizi adreslerinde ziyaret ederken Şirket Kimlik Kartını kullanmakta, indirimli elektrik satış sözleşmesi imzalarken asla müşterimizden kimlik, ehliyet, tapu vb evrak fotokopisi almamaktadır. Müşterilerimizin indirimli elektrik alma hakkını kullanırken kötü niyetli kişilerin tuzağına düşmemeleri için içeriğini bilmedikleri sözleşme vb ad altındaki evraka imza atmamaları, kargo veya posta yoluyla kimseye şahsi bilgilerini içeren resmi belgelerini göndermemeleri, şirketimizin adını kullanarak arayanların şirket çalışanımız olup olmadığını teyid etmeleri önem arz etmektedir. Her tür şikayet için 444 88 35 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya bilgi@trepas.com.tr adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla.
 • IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen Uludağ Ekonomi Zirvesi'ne katıldı

  IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen Uludağ Ekonomi Zirvesi'ne katıldı ...

  DETAYLI BİLGİ
  17.03.2015
  Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ekonomiye yön veren önemli isimlerin biraraya geldiği Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne katılan IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen Uludağ Ekonomi  Zirvesi’nin ilk gününde  'Yarına Hazırlık: Dijital Dönüşüm, Yatırım, Yeni Fırsatlar' konulu oturumda konuşmacı olarak yer aldı. Ekonomik büyüme, Türk inşaat şirketlerinin dünyadaki başarısı ve alt yapı yatırımlarına yönelik önemli açıklamalarda bulundu.
   
  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in katılımıyla 13-14 Mart'ta gerçekleşen Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde 20'si yurtdışından olmak üzere yaklaşık 70 önemli konuşmacı yer aldı.
 • TREPAŞ Satış ve Piyasa İşlemleri Müdürlüğü 2. Koordinasyon Toplantısı

  TREPAŞ Satış ve Piyasa İşlemleri Müdürlüğü 2. Koordinasyon Toplantısı ...

  DETAYLI BİLGİ
  06.03.2015

  TREPAŞ Satış ve Piyasa İşlemleri Müdürlüğü 2. Koordinasyon Toplantısı yeni genel müdürlük binasında yapıldı. 
  Toplantıya TREPAŞ Satış Ekibi, Satış Destek ve Piyasa İşlemleri birimleri katıldı. 
  2015 yılı gerçekleşmeleri, hedefleri ve 2016 yılı satış planlamalarının görüşüldüğü toplantıda müşteri memnuniyeti kapsamında yapılacak faaliyetler, artan rekabet, yeni satış yöntemleri ve yaz dönemi kampanyaları konuları değerlendirildi.


 • Adres Değişikliği Duyurusu

  Adres Değişikliği Duyurusu ...

  DETAYLI BİLGİ
  23.02.2015
  Trepaş Genel Müdürlüğü, çağdaş hizmet anlayışı kapsamında  23/02/2015 tarihinden itibaren,100. Yıl Mahallesi, Barbaros Caddesi, No : 24/2 ( B BLOK ) Süleymanpaşa, Tekirdağ adresinde bulunan yeni hizmet binasında hizmetlerini sürdürecek olup, posta adresi dışında firmamızın diğer iletişim bilgileri olan telefon ve faks numaraları ile internet ve e posta adreslerinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.Tüm halkımıza saygıyla duyurulur.
 • TREPAŞ’TAN “BİR ÇİFT MUTLULUK” PROJESİ

  TREPAŞ’TAN “BİR ÇİFT MUTLULUK” PROJESİ ...

  DETAYLI BİLGİ
  20.01.2015

  İbrahim Çeçen Vakfı ile her yıl yüzlerce üniversite öğrencimize burs imkanı sağlanmasının ardından bu kez de TREPAŞ olarak “Bir Çift Mutluluk” Projesi ile Trakya bölgesinde ihtiyaç sahibi toplam 1000’i aşkın öğrenciye ayakkabı yardımında bulunuyoruz.
  IC Holding bünyesinde TREPAŞ olarak, Türkiye’de ve özellikle Trakya’da gerçekleştirdiğimiz önemli yatırımlara ek olarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yere sağlam adımlarla basmalarını kolaylaştırmak için kolları sıvadık.
  Bu kapsamda “ Enerjimiz Çocuklarımız İçin” sloganıyla bir yatırım da çocuklarımıza yapıyoruz.
  Taşımalı eğitim sistemi ile köylerinden okullarına gitmeye çalışan ihtiyaç sahibi ilk ve ortaokul öğrencilerimize ‘Bir Çift Mutluluk’ projemiz ile ayakkabı yardımında bulunuyoruz.
  Bu amaçla projenin açılışı Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçesinin Ferhadanlı Mahallesi’nde Ferhadanlı İlk ve Orta Okulu bahçesinde yapıldı.
  Açılış törenine, Süleymanpaşa Kaymakamı Kamil Kıcıroğlu, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Talat Akköse ve Süleymanpaşa Milli Eğitim Müdürü Ünal Mamur ile TREPAŞ Müşteri Hizmetleri Müdürü Nihat Ülkücü, TREPAŞ Perakende Hizmetleri Yöneticisi Zeki Çalışkan ve TREPAŞ Personel Müdürü Hülya Akman katıldı.
  Kaymakam Kamil Kıcıroğlu, törende yaptığı konuşmada TREPAŞ’ın öğrencilere yaptığı yardımın çok anlamlı olduğunu ifade etti.
  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünal Mamur da konuşmasında, kış aylarında öğrencilerin ayaklarını sıcak tutacak bu proje için TREPAŞ yetkililerine teşekkürlerini iletti.
  TREPAŞ Personel Müdürü Hülya Akman da konuşmasında, TREPAŞ’ın sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, öğrencilere yönelik yaptıkları yardımların hayırlı olmasını diledi.
  Akman, “IC Holding çatısı altında kurulan İbrahim Çeçen Vakfı ile her yıl yüzlerce üniversite öğrencimize burs imkanı sağlanıyor. Bizim amacımız da bu paralelde TREPAŞ olarak bir çift ayakkabı ile mutlu yüzler görmektir. Umarım minik çocuklarımıza hayırlı olur” dedi.
  Açılış konuşmalarının ardından Kaymakam Kıcıroğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Akköse, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mamur ile TREPAŞ yöneticileri tarafından toplam 112 öğrenciye ayakkabıları verildi.
  Süleymanpaşa ilçesinde, taşımalı eğitim gören toplam 355 öğrenciye ayakkabı yardımında bulunulacağı bildirilirken, proje kapsamında Edirne ve Kırklareli illerinde de ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımların devam edeceği kaydedildi.
  Tören, öğrencilerle birlikte okul önünde hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

 • Yeniköy Kemerköy Termik Santrallarının Devir Sözleşmeleri imzalandı.

  Yeniköy Kemerköy Termik Santrallarının Devir Sözleşmeleri imzalandı. ...

  DETAYLI BİLGİ
  23.12.2014
  Cumhuriyet tarihinin 5.en büyük özelleştirme ihalesi olarak kayıtlara geçen Kemerköy ve Yeniköy Termik Santrallarının Varlık Satışı, Maden Ruhsatlarının ve Kemerköy Liman Sahasının İşletme Hakkının Devir Sözleşmesi, EÜAŞ ile Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. arasında 23.12.2014 tarihinde imzalanmış olup, bu sözleşmenin öncelikle ülkemize, sonra şirketimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.
   
  Yeniköy ve Kemerköy Termik Santralları Muğla ili, Milas ilçesinde yerli linyit kömürü yakıtlı olarak elektrik üretimi amacı ile sırasıyla 1987 ve 1995 yıllarında devreye alınarak faaliyete geçirilmişlerdir.
   
  Yeniköy Termik Santrali, her biri 210 MW gücünde 2 adet üniteden oluşmaktadır.
  Kemerköy Termik Santrali, her biri 210 MW gücünde 3 adet üniteden oluşmaktadır.
   
  Devir Sözleşmesi ile birlikte söz konusu Maden Ruhsatlarının işletme hakkı 2047, Kemerköy Liman Sahasının işletme hakkı ise 2062 yılına kadar tarafımıza verilmiştir.
   
  IC Enerji Grubu
 • Trepaş, ÇTSO Üyelerine İndirimli Elektrik Sağlayacak

  Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) üyesi ticarethaneler, Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TRE ...

  DETAYLI BİLGİ
  19.11.2014

  Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) üyesi ticarethaneler, Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) ile yapılan protokol gereği elektriği indirimli alacak.
  TREPAŞ, Çorlu Perakende Hizmetleri Yöneticisi Ali Uraz, Çorlu TSO ile yapılan anlaşmanın her iki taraf için de memnuniyet verici olduğunu belirterek, sunulan indirimin piyasa koşullarına göre oldukça avantajlı bir oran olduğunu vurguladı.  
  Eylül ayı sonu itibari ile elektrik abone sayısı 147 bin 916’ya ulaşan TREPAŞ Çorlu Yönetim Merkezi, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) belirlemiş olduğu Serbest Tüketici koşullarını sağlayan Çorlu TSO’ya bağlı 2500 ticarethane müşterisine indirimli elektrik avantajı sunarak Çorlu bölgesinde liderliğini koruduğunu söyledi. 
  Aylık ortalama 147 TL elektrik faturası ödeyen mesken, ticarethane ve sanayi aboneliklerinin Serbest Tüketici (ST) olarak elektriği indirimli alabilmek için TREPAŞ Müşteri Merkezleri’ne geldiğini belirten Uraz, Müşteri Merkezlerine gelemeyen abonelere de 444 88 35 numaralı Çağrı Merkezi numarasından yardımcı olduklarının altını çizdi.

  Siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, teklif istemek için lütfen tıklayınız.

 • Trepaş'tan 9 Taksit Fırsatı

  Trepaş, Yapıkredi, Vakıfbank, İşbankası, ve Garanti Bankalarının Kredi Kartlarına 9 Taksit Fırsatı s ...

  DETAYLI BİLGİ
  07.11.2014
  Trepaş, Yapıkredi, Vakıfbank, İşbankası, ve Garanti Bankalarının Kredi Kartlarına 9 Taksit Fırsatı sunuyor.
 • IC Vakfı'ndan Başarı Hikayeleri

  IC Vakfı'ndan Başarı Hikayeleri ...

  DETAYLI BİLGİ
  04.11.2014
 • Tekirdağ İftar Yemeği

  Şirketimiz TREDAŞ ve TREPAŞ'ın, Tekirdağ il genelinde çalışan yönetim kadrosu ve personeline yönelik ...

  DETAYLI BİLGİ
  04.11.2014

  Şirketimiz TREDAŞ ve TREPAŞ'ın, Tekirdağ il genelinde çalışan yönetim kadrosu ve personeline yönelik Tekirdağ Ramada Otel’de düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldik.

 • Edirne İftar Yemeği

  Şirketimiz tarafından Edirne ili Selimiye Camisi altında verilen iftar yemeğine, yöneticilerimizin y ...

  DETAYLI BİLGİ
  04.11.2014

  Şirketimiz tarafından Edirne ili Selimiye Camisi altında verilen iftar yemeğine, yöneticilerimizin yanı sıra çok sayıda Edirneli vatandaşımız ilgi gösterdi.

 • IC İÇTAŞ İNŞAAT Dünyanın En Büyük 103. İnşaat Şirketi

  IC İÇTAŞ İNŞAAT, ENR (Engineering News Record) dergisinin yapmış olduğu, 2013 yılı dünyanın en büyük ...

  DETAYLI BİLGİ
  04.11.2014
  IC İÇTAŞ İNŞAAT, ENR (Engineering News Record) dergisinin yapmış olduğu, 2013 yılı dünyanın en büyük 250 uluslararası yüklenicisi sıralamasında 129. sıradan 103. sıraya yükseldi.
 • Hilton İstanbul Bomonti Otel 3 Uluslararası Yarışmada Aday!

  Hilton İstanbul Bomonti Otel 3 farklı uluslararası yarışmada farklı kategorilerde aday olarak göster ...

  DETAYLI BİLGİ
  14.08.2014

  Hilton İstanbul Bomonti Otel 3 farklı uluslararası yarışmada farklı kategorilerde aday olarak gösterildi.

  -  Hotel Design Awards

  http://www.europeanhoteldesignawards.com/shortlist/index.html     

  European Hotel Design Awards 2014'te Hilton İstanbul Bomonti Otel bünyesindeki The Globe Restoran ve Eforea Spa ile iki ayrı kategoride aday gösterildi.

  - Visionary Awards 2014

  http://www.prevueonline.net/visionaryawards/individual-hotels-resorts-international/    

  Oylarınızı Bekliyoruz! 2014 Visionary Awards Uluslararası Otel kategorisinde Hilton İstanbul Bomonti Otel için yukarıdaki linke tıklayarak basitçe oy verebilirsiniz. Son gün 31 Ağustos. 

  - Gold Key Awards:

  http://www.ihmrs.com/Content/Gold-Key-Awards    

  Hilton İstanbul Bomonti Otel IHMRS tarafından verilen Otelcilikte Tasarım Mükemmelliği Altın Anahtar Ödülleri 2014’te finale kaldı.

   


 • Kredi Kartına Taksit

  Yerine kredi kartına taksit dönemi başladı.. Vakıfbank world kartınız ile elektrik faturalarınızı in ...

  DETAYLI BİLGİ
  25.07.2014

  Yerine kredi kartına taksit dönemi başladı.. Vakıfbank world kartınız ile elektrik faturalarınızı internetten ödeyebilirsiniz.

  Haber 1

 • Kırklareli İftar Yemeği

  Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) ve Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.’nin (TREPAŞ) Kırklarel ...

  DETAYLI BİLGİ
  18.07.2014

  Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) ve Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.’nin (TREPAŞ) Kırklareli il genelinde çalışan yönetim kadrosu ve personeli, Kırklareli DSİ Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

 • Köy ve Yazlık Bölgeler İçin Duyuru

  Köy ve Yazlık Bölgeler İçin Duyuru ...

  DETAYLI BİLGİ
  01.07.2014
  01.07.2014 tarihinden itibaren köy ve yazlık bölgeler dahil tüm abonelerimizin elektrik sayaçları aylık olarak faturalandırılacaktır. Tüm abonelerimize saygı ile duyurulur. 


 • IC İÇTAŞ İnşaat 24. Sırada

  IC İÇTAŞ İNŞAAT, Fortune 500’de 24. Sıraya Yükseldi ...

  DETAYLI BİLGİ
  01.07.2014
 • Uluslararası Finansman Ödülü

  3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesine Uluslararası Finansman Ödülü ...

  DETAYLI BİLGİ
  05.06.2014
 • Çeşme Marina'dan Bir İlk

  Çeşme Marina'ya Üstün Tasarım Ödülü ...

  DETAYLI BİLGİ
  04.06.2014
 • Basın Toplantısı

  Basın Toplantısı ...

  DETAYLI BİLGİ
  24.11.2016
 • Sürekli yaz saati uygulaması hakkında

  Sürekli yaz saati uygulaması hakkında ...

  DETAYLI BİLGİ
  15.11.2016
  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan: 

  KURUL KARARI 

  Karar No : 6561 

  Karar Tarihi : 27/10/2016 

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurulunun 27/10/2016 tarihli toplantısında; 

  Tarifeler Dairesi Başkanlığının 17/10/2016 tarih ve 32841861-110.02.99-38976 sayılı Başkanlık Makamına müzekkeresi çerçevesinde; 30/12/2015 tarih ve 5999-3 sayılı Kurul Kararı ile kabul edilen ve 31/12/2015 tarihli ve 29579 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Dağıtım Lisansı Sahibi Tüzel Kişiler ve Görevli Tedarik Şirketlerinin Tarife Uygulamalarına İlişkin Usul ve Esaslar” ın 18 inci maddesinin ikinci fıkrasının; 

  “(2) Çok zamanlı tarifelerin uygulanması bakımından sayaç saati sürekli yaz saati uygulamasına göre güncellenmemiş sayaçlar üzerinden tüketimleri ölçülen tüketiciler için Ekim ayının son pazar günü ile Mart ayının son pazar günü arasında; 

  Gündüz dönemi : Saat 07-18 

  Puant dönemi : Saat 18-23 

  Gece dönemi : Saat 23-07 

  olarak, Mart ayının son pazar günü ile Ekim ayının son pazar günü arasında ise; 

  Gündüz dönemi : Saat 06-17 

  Puant dönemi : Saat 17-22 

  Gece dönemi : Saat 22-06 

  olarak uygulanır. Sayaç saati sürekli yaz saati uygulamasına göre güncellenmiş sayaçlar üzerinden tüketimleri ölçülen tüketiciler için yıl boyunca; 

  Gündüz dönemi : Saat 06-17 

  Puant dönemi : Saat 17-22 

  Gece dönemi : Saat 22-06 

  olarak uygulanır. Bununla birlikte, iletim ve dağıtım şebekelerinin verimli kullanılabilmesi amacıyla sayaç altyapısının uygun olduğu tüketiciler, tüketici grupları, tüketim seviyeleri ya da bağlantı tipleri için farklı çok zamanlı tarifeler Kurul onayı ile uygulanabilir. Farklı çok zamanlı tarifelerin uygulanması durumunda, tüketiciler içerisinde sayacı çok zamanlı ölçüme uygun olmayanlara tek zamanlı tarife uygulanır.” şeklinde değiştirilmesine, 

  Bu değişikliğin görevli tedarik şirketleri tarafından ilgili tüketicilere bildirilmesine, karar vermiştir.