Elektrik faturanız 120 TL ve üzerindeyse Digiturk paketlerine ücretsiz sahip olabilir, ayrıca sabitlenen elektrik birim fiyatı sayesinde zamlardan etkilenmezsiniz. Şimdi elektriği Digiturk’ün kampanyasıyla Trepaş’tan alın, mesken veya ticarethane tarifesi ayırmaksızın fatura miktarınıza karşılık gelen Digiturk paketine hemen sahip olun ve elektrik birim fiyatınızı sabitleyin.

Elektrik kampanyası ile her ihtiyaca uygun, elektrik aboneliği fırsatları, ister evinize ister iş yerinize esnek paket seçenekleri!

• Digiturk'e yeni üye olanlara LİG TV* ve SporExtra paketi 1 ay açık!
• Elektrik güvence bedeli yok!

• Digiturk iç kurulum ve aktivasyon ücreti yok !


Digiturk elektrik kampanyası ile elektrik aboneliği satın alarak en yeni filmleri, en sevdiğin dizileri, en popüler yarışmaları, belgeselleri ve daha yüzlerce çocuk, yaşam, müzik ve spor temalı programı artık ne zaman istersen, nerede istersen izleyebilirsin.

Birbirinden avantajlı Digiturk paketlerini inceleyin, 
elektrik faturanıza ve size uygun paketi bulun!


(*) Eutelsat paketlerinde geçerlidir. İşyeri kullanıcılarının paketlerine Lig TV ve Film/Dizi eklenemez.

Bir aylık hediye Lig TV paketine Fenerbahçe-Galatasaray derbisi dahil değildir.

Ek Paketler: Belgesel, Çocuk, Sporsever paketleri arasından seçilebilir.

24 ay taahhüt ile ilk 12 ay HD Servisi ücretsizdir.

(**) Turksat paketlerinde geçerlidir. Ulusal HD Paketi : Turksat uydusundan HD yayın yapan ulusal kanalları kapsar.

Lig TV HD Paketi : Turksat uydusundan HD yayın yapan ulusal kanalları ve Lig TV HD'yi kapsar

(***) Bu baremlerde mevcut Digiturk abonelerine 10 TL / ay daha az indirim uygulanır. Bu baremler haricinde mevcut Digiturk abonelerine 5 TL / ay daha az indirim uygulanır.

(****) İndirimler, EPDK tarafından yayınlanan ulusal tarife tablosundaki, ticari veya mesken abone grubu perakende tek zamanlı enerji birim bedeli üzerinden uygulanır.

Diğer indirim olmayan fatura aralıkları için enerji birim bedeli Trepaş aboneliğinin başladığı ay EPDK tarafından yayınlanan ulusal tarife tablosundaki, ticari veya mesken abone grubu perakende tek zamanlı enerji birim bedeli üzerinden sabitlenir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Digiturk Elektrik Kampanyası kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?

Evet, hem Digiturk hem de Trepaş üyeliği için ayrı ayrı taahhüt verilmesi gerekiyor. Taahhüt süreleri elektrik fatura aralığınız ve seçtiğiniz Digiturk paketlerine göre 12 ay ile 24 ay arasında değişmektedir.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Elektrik faturası aylık ortalama bedeli 120 TL ve üzerinde olan herkes kampanyamıza başvurabilir. Başvurunuz sonucunda EPDK'nın güncel Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliğine uygunluğu Trepaş lehine onaylanmış Serbest Tüketiciler bu kampanyadan faydalanabilecektir.

Trepaş ile Serbest Tüketici olursam elektrik arızalarından kim sorumlu olacak?

Trepaş sadece elektrik tedarikçiniz olacak yani size sadece elektrik satışı gerçekleştirecek ve faturalayacaktır. Elektrik altyapınızın sorumluluğu EPDK tarafından mevcut dağıtım firmanıza verilmiştir ve değiştirilemez. Dolyasıyla elektrik altyapınızdaki bakım, arıza, sayaç okumalarınızdan mevcut dağıtım firmanız sorumlu olmaya devam edecektir. Trepaş’tan daha avantajlı elektrik alırken, elektrik altyapınızın kalitesinde kesinlikle bir değişiklik olmayacaktır.

Elektriğimi Trepaş’tan almak için benim yapmam gereken bir şey var mı?

Digiturk bayisinin sizi ziyareti sırasında gerekli evrakları sağlamanız ve imzalamanız yeterli olacak. Diğer tüm işlemleri Digiturk bayileri Trepaş firması aracılığı ile tamamlayarak geçişinizi sorunsuz biçimde sağlayacaktır.

Digiturk'üm ne zaman kurulacak?

Kampanyaya katılımınız onaylandıktan ve Trepaş firması ile sözleşmenizi imzaladıktan sonra en kısa sürede Digiturk kurulumunuz gerçekleştirilecek ve elektrik faturanıza karşılık gelen Digiturk paket içeriğini ücretsiz izlemeye başlayacaksınız. Elektriğinizi Trepaş firmasından almaya hak kazanmanız  en az 20 gün, ortalama 45 gün sürecektir. Eğer bu süre içerisinde elektriğinizi Trepaş firmasından almaya hak kazanamazsanız Digiturk aboneliğinize farklı bir kampanya ile devam edebilirsiniz veya Digiturk bayisi tarafından Digiturk aboneliğiniz hiçbir ücret alınmadan sonlandırılır.

Mevcut Digiturk üyesiyim, elektrik kampanyasından faydalanabilir miyim?

Evet. Mevcut Digiturk paketinize ek olarak ücretsiz sahip olabileceğiniz Digiturk paketlerini öğrenmek veya faturanızdan düşecek indirim miktarı için Müşteri Hizmetleri'ni arayarak (0 212 473 96 96) detaylı bilgi isteyiniz.

İş yerindeki Elektrik Aboneliğim ile Evime Digiturk Paketi alabilir miyim?

Evet. İş yerinizdeki elektrik faturanız sizin isminize ise, evinizde de aynı isimde Digiturk aboneliği ile kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Diğer Digiturk paketlerinden de faydalanabiliyor muyum?

Evet, kampanya kapsamındaki Digiturk paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri'ni arayarak (0 212 473 96 96) üyeliğinize ekleyebilirsiniz. İşyeri kullanıcılarının paketlerine Lig TV ve Film/Dizi paketleri eklenemez.

Elektrik Kampanyası kapsamında, faturalarımı nereye ödüyor olacağım?

Elektrik kampanyası kapsamında, hem DIGITURK hem de Trepaş ile üyelik sözleşmesi imzalarsınız. Üyeliğiniz boyunca, tarafınıza her iki firmadan ayrı ayrı iki fatura gönderilecektir. Trepaş faturalarınızı yetkili Trepaş veznelerine ve anlaşmalı bankalarına ödeyebilirsiniz.

Elektrik borç sorgulaması nasıl yapılır?

Trepaş abonesi olduğunuzda borçlarınızı, Trepaş müşteri hizmetleri 444 88 35 'i arayarak öğrenebilirsiniz

Kampanya hakkında detaylı sorularım için nereden destek alabilirim?

Digiturk müşteri hizmetlerini 0 212 473 96 96 arayabilirsiniz. Elektrik aboneliğiniz ile ilgili sorularınız için Trepaş müşteri hizmetleri 444 88 35 'i arayabilirsiniz.

Digiturk kurulumu için bir bedel ödemem gerekiyor mu?

Digiturk İç Kurulum ve aktivasyon bedeli ücretsizdir. Digiturk kurulumunun yapıldığı binada ortak Digiturk anten sisteminin olmaması halinde, dış kurulum hizmet bedeli 60 cm’lik çanak anten için 50 TL, 90 cm’lik çanak anten için 60 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir.

DETAYLAR

Kampanya, 01.01.2016-31.03.2017 tarihleri arasında kampanya şartları dahilinde her 2 abonelik için seçilecek Digiturk paketine karşılık gelen 12 ay veya 24 ay taahhütle geçerlidir. Elektrik tedarik hizmetini Trakya Elektrik Perakende Satış ve Ticaret A.Ş. (“TREPAŞ”) sunmaktadır. EPDK’nın 18.03.2015 tarihli 29299 sayılı Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği'nin 20. maddesinde belirlenmiş koşulları sağlayan bir önceki veya mevcut takvim yılı içerisinde en az 2.400 kWh elektrik tüketimi gerçekleştirmiş tüketicilerin bu koşulları taşıdıklarının TREPAŞ lehine onaylanması halinde bu kampanyadan faydalanabilecektir.  Kampanya kapsamında elektrik fatura tutarınıza göre belirlenmiş olan  Digiturk paket indirimden faydalanabilirsiniz.  Digiturk abonelerinin kampanya kapsamında hak kazandıkları Digiturk paket indirim tutarları Digiturk faturalarına yansıyacaktır. TREPAŞ aboneliği başlangıç tarihinden itibaren senelik elektrik tüketim miktarı, seçilen paketteki tüketim miktarının alt limitine ulaşabilmelidir. Digiturk’te iç kurulum ve aktivasyon ücretsiz olup, dış kurulum hizmet bedeli 60 cm’lik çanak anten için 50 TL, 90 cm’lik çanak anten için 60 TL olarak   DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca TREPAŞ tarafından sunulan elektrik tedarik hizmeti karşılığında verilen Digiturk paket indirimleri GTB Abonelik Sözleşmeleri Yönetmeliğine uygun olarak TREPAŞ tarafından faturalandırılacaktır, Digiturk tarafından sunulan diğer ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Ayrıntılar: www.trepas.com.tr ve www.digiturk.com.tr